Landesliga Bayern-Mitte
Germany
League level:
Sixth Tier
- Number of teams: 18 teams
- Players: 444
- Foreigners: 46 Players 10.4%
- ø-Market value: €0k
- ø-Age: 25.3
Complete Landesliga Bayern-Mitte schedule
This page displays all fixtures for the current season. All matchdays are displayed in chronological order.
1.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 7/21/236:45 PM | ||||||
(4.) GW Deggendorf | 2:0 | Osterhofen (15.) | ||||
Sat 7/22/232:00 PM | ||||||
(7.) TSV Seebach | 1:0 | SpVgg Weiden (13.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(14.) SpVgg Landshut | 0:2 | TSV Kareth (5.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(1.) SC Luhe Wildenau | 4:1 | Tegernheim (16.) | ||||
(12.) Ettmannsdorf | 1:2 | Bad Kötzting (6.) | ||||
4:30 PM | ||||||
(3.) St. Hauzenberg | 3:0 | Burglengenfeld (18.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(9.) TSV Bogen | 1:1 | Ruhmannsfelden (8.) | ||||
Sun 7/23/233:00 PM | ||||||
(2.) TB Roding | 4:1 | TB ASV Regenst. (17.) |
2.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 7/25/237:00 PM | ||||||
(10.) SpVgg Weiden | 2:1 | Ettmannsdorf (14.) | ||||
(5.) TSV Kareth | 1:1 | TSV Bogen (12.) | ||||
(6.) Ruhmannsfelden | 1:0 | GW Deggendorf (8.) | ||||
(18.) Osterhofen | 0:3 | TSV Seebach (1.) | ||||
Wed 7/26/237:00 PM | ||||||
(2.) Bad Kötzting | 2:0 | SC Luhe Wildenau (7.) | ||||
(17.) Tegernheim | 0:2 | Burglengenfeld (11.) | ||||
(4.) St. Hauzenberg | 1:1 | TB Roding (3.) | ||||
(9.) SpVgg Lam | 1:0 | SpVgg Landshut (16.) |
3.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 7/28/236:45 PM | ||||||
(6.) GW Deggendorf | 2:1 | TSV Seebach (4.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(11.) Ettmannsdorf | 3:0 | Osterhofen (17.) | ||||
7:15 PM | ||||||
(10.) Ruhmannsfelden | 1:2 | TSV Kareth (3.) | ||||
Sat 7/29/233:00 PM | ||||||
(15.) SpVgg Landshut | 2:2 | TB ASV Regenst. (14.) | ||||
(13.) TSV Bogen | 2:3 | SpVgg Lam (5.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(8.) SC Luhe Wildenau | 2:2 | SpVgg Weiden (9.) | ||||
Sun 7/30/233:00 PM | ||||||
(2.) TB Roding | 8:2 | Tegernheim (18.) | ||||
(12.) Burglengenfeld | 1:4 | Bad Kötzting (1.) |
4.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/4/237:00 PM | ||||||
(7.) SpVgg Weiden | 3:0 | Burglengenfeld (14.) | ||||
(13.) Osterhofen | 3:0 | SC Luhe Wildenau (10.) | ||||
Sat 8/5/233:00 PM | ||||||
(1.) Bad Kötzting | 1:1 | TB Roding (5.) | ||||
(6.) St. Hauzenberg | 2:1 | SpVgg Landshut (16.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(2.) TSV Kareth | 2:0 | GW Deggendorf (8.) | ||||
(3.) TSV Seebach | 3:1 | Ettmannsdorf (11.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(4.) SpVgg Lam | 3:2 | Ruhmannsfelden (9.) | ||||
Sun 8/6/232:30 PM | ||||||
(15.) TB ASV Regenst. | 1:1 | TSV Bogen (12.) |
5.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 8/8/236:30 PM | ||||||
(9.) GW Deggendorf | 0:3 | Ettmannsdorf (8.) | ||||
(6.) TB Roding | 0:5 | SpVgg Weiden (2.) | ||||
(16.) Burglengenfeld | 0:1 | Osterhofen (10.) | ||||
Wed 8/9/236:30 PM | ||||||
(14.) SpVgg Landshut | 2:0 | Tegernheim (18.) | ||||
(15.) Ruhmannsfelden | 1:3 | TB ASV Regenst. (11.) | ||||
(13.) TSV Bogen | 1:1 | St. Hauzenberg (7.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(1.) TSV Kareth | 1:0 | SpVgg Lam (5.) | ||||
Tue 9/12/237:00 PM | ||||||
(12.) SC Luhe Wildenau | 1:1 | TSV Seebach (4.) |
6.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/11/236:30 PM | ||||||
(6.) Ettmannsdorf | 6:3 | SC Luhe Wildenau (15.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(4.) Bad Kötzting | 1:2 | SpVgg Landshut (10.) | ||||
(11.) Osterhofen | 1:1 | TB Roding (7.) | ||||
Sat 8/12/233:00 PM | ||||||
(17.) Tegernheim | 0:0 | TSV Bogen (13.) | ||||
(2.) St. Hauzenberg | 2:0 | Ruhmannsfelden (16.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(8.) SpVgg Lam | 1:2 | GW Deggendorf (9.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(5.) TSV Seebach | 1:2 | Burglengenfeld (12.) | ||||
Sun 8/13/232:30 PM | ||||||
(14.) TB ASV Regenst. | 0:1 | TSV Kareth (1.) |
7.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/18/236:30 PM | ||||||
(6.) GW Deggendorf | 2:1 | SC Luhe Wildenau (16.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(11.) SpVgg Landshut | 1:1 | SpVgg Weiden (7.) | ||||
(1.) TSV Kareth | 3:3 | St. Hauzenberg (5.) | ||||
(14.) TSV Bogen | 1:2 | Bad Kötzting (3.) | ||||
Sat 8/19/232:30 PM | ||||||
(13.) Burglengenfeld | 0:3 | Ettmannsdorf (4.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(9.) SpVgg Lam | 0:2 | TB ASV Regenst. (10.) | ||||
Sun 8/20/233:00 PM | ||||||
(8.) TB Roding | 0:3 | TSV Seebach (2.) | ||||
(15.) Ruhmannsfelden | 2:2 | Tegernheim (17.) |
8.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/25/236:00 PM | ||||||
(4.) Ettmannsdorf | 1:1 | TB Roding (10.) | ||||
6:15 PM | ||||||
(17.) Tegernheim | 1:4 | TSV Kareth (1.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(7.) SpVgg Weiden | 1:3 | TSV Bogen (12.) | ||||
(3.) Bad Kötzting | 1:1 | Ruhmannsfelden (15.) | ||||
Sat 8/26/231:00 PM | ||||||
(14.) Osterhofen | 1:2 | SpVgg Landshut (9.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(2.) St. Hauzenberg | 2:1 | SpVgg Lam (11.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(13.) SC Luhe Wildenau | 4:1 | Burglengenfeld (16.) | ||||
Sun 8/27/232:30 PM | ||||||
(8.) TB ASV Regenst. | 4:0 | GW Deggendorf (6.) |
9.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 9/1/237:00 PM | ||||||
(11.) SpVgg Landshut | 0:1 | TSV Seebach (3.) | ||||
(1.) TSV Kareth | 1:0 | Bad Kötzting (6.) | ||||
(12.) TSV Bogen | 3:3 | Osterhofen (14.) | ||||
Sat 9/2/234:00 PM | ||||||
(4.) GW Deggendorf | 1:0 | Burglengenfeld (16.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(9.) SpVgg Lam | 2:1 | Tegernheim (17.) | ||||
Sun 9/3/232:30 PM | ||||||
(10.) TB ASV Regenst. | 1:3 | St. Hauzenberg (2.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(8.) TB Roding | 3:1 | SC Luhe Wildenau (13.) | ||||
(15.) Ruhmannsfelden | 0:4 | SpVgg Weiden (5.) |
10.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 9/8/236:30 PM | ||||||
(16.) Osterhofen | 2:3 | Ruhmannsfelden (13.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(4.) SpVgg Weiden | 3:2 | TSV Kareth (1.) | ||||
Sat 9/9/232:00 PM | ||||||
(2.) St. Hauzenberg | 1:0 | GW Deggendorf (7.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(17.) Tegernheim | 0:3 | TB ASV Regenst. (8.) | ||||
(3.) TSV Seebach | 5:1 | TSV Bogen (12.) | ||||
4:30 PM | ||||||
(6.) Bad Kötzting | 1:1 | SpVgg Lam (9.) | ||||
Sun 9/10/233:00 PM | ||||||
(14.) Burglengenfeld | 5:0 | TB Roding (10.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(5.) Ettmannsdorf | 4:2 | SpVgg Landshut (11.) |
11.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 9/15/237:30 PM | ||||||
(12.) SpVgg Landshut | 2:2 | SC Luhe Wildenau (14.) | ||||
Sat 9/16/232:00 PM | ||||||
(2.) St. Hauzenberg | 5:0 | Tegernheim (17.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(13.) Ruhmannsfelden | 3:1 | TSV Seebach (3.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(5.) GW Deggendorf | 3:1 | TB Roding (10.) | ||||
(1.) TSV Kareth | 2:0 | Osterhofen (16.) | ||||
(7.) Ettmannsdorf | 0:2 | TSV Bogen (11.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(8.) SpVgg Lam | 1:0 | SpVgg Weiden (6.) | ||||
Sun 9/17/232:30 PM | ||||||
(9.) TB ASV Regenst. | 1:3 | Bad Kötzting (4.) |
12.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 9/22/237:00 PM | ||||||
(6.) SpVgg Weiden | 4:0 | TB ASV Regenst. (10.) | ||||
7:30 PM | ||||||
(4.) Bad Kötzting | 2:0 | St. Hauzenberg (2.) | ||||
Sat 9/23/233:00 PM | ||||||
(17.) Tegernheim | 1:2 | GW Deggendorf (5.) | ||||
(3.) TSV Seebach | 4:3 | TSV Kareth (1.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(12.) SC Luhe Wildenau | 2:0 | TSV Bogen (13.) | ||||
(7.) Ettmannsdorf | 1:2 | Ruhmannsfelden (9.) | ||||
(16.) Osterhofen | 3:2 | SpVgg Lam (8.) | ||||
Sun 9/24/232:30 PM | ||||||
(15.) Burglengenfeld | 3:1 | SpVgg Landshut (14.) |
13.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 9/29/237:00 PM | ||||||
(1.) TSV Kareth | 1:2 | Ettmannsdorf (7.) | ||||
Sat 9/30/233:00 PM | ||||||
(16.) SpVgg Landshut | 1:3 | TB Roding (9.) | ||||
(17.) Tegernheim | 1:1 | Bad Kötzting (5.) | ||||
(2.) St. Hauzenberg | 1:2 | SpVgg Weiden (3.) | ||||
(15.) TSV Bogen | 0:1 | Burglengenfeld (11.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(13.) TB ASV Regenst. | 2:3 | Osterhofen (14.) | ||||
(8.) SpVgg Lam | 1:1 | TSV Seebach (4.) | ||||
(12.) Ruhmannsfelden | 0:2 | SC Luhe Wildenau (10.) |
14.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 10/3/233:00 PM | ||||||
(3.) SpVgg Weiden | 10:0 | Tegernheim (17.) | ||||
(5.) Bad Kötzting | 0:0 | GW Deggendorf (7.) | ||||
(11.) TB Roding | 0:3 | TSV Bogen (12.) | ||||
(13.) Burglengenfeld | 0:1 | Ruhmannsfelden (8.) | ||||
(10.) SC Luhe Wildenau | 1:1 | TSV Kareth (2.) | ||||
(6.) Ettmannsdorf | 3:0 | SpVgg Lam (9.) | ||||
(4.) TSV Seebach | 5:2 | TB ASV Regenst. (14.) | ||||
(15.) Osterhofen | 2:5 | St. Hauzenberg (1.) |
15.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 10/6/237:00 PM | ||||||
(6.) Bad Kötzting | 0:3 | SpVgg Weiden (2.) | ||||
(1.) TSV Kareth | 2:0 | Burglengenfeld (16.) | ||||
Sat 10/7/232:00 PM | ||||||
(4.) St. Hauzenberg | 0:2 | TSV Seebach (3.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(17.) Tegernheim | 1:3 | Osterhofen (12.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(7.) GW Deggendorf | 0:2 | SpVgg Landshut (15.) | ||||
(9.) SpVgg Lam | 1:1 | SC Luhe Wildenau (11.) | ||||
(10.) Ruhmannsfelden | 0:1 | TB Roding (8.) | ||||
Sun 10/8/232:30 PM | ||||||
(14.) TB ASV Regenst. | 0:0 | Ettmannsdorf (5.) |
16.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/14/233:00 PM | ||||||
(16.) SpVgg Landshut | 0:0 | TSV Bogen (15.) | ||||
(3.) TSV Seebach | 4:0 | Tegernheim (17.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(7.) GW Deggendorf | 0:3 | SpVgg Weiden (2.) | ||||
(14.) SC Luhe Wildenau | 1:2 | TB ASV Regenst. (10.) | ||||
(8.) Osterhofen | 2:1 | Bad Kötzting (6.) | ||||
Sun 10/15/232:00 PM | ||||||
(9.) TB Roding | 0:1 | TSV Kareth (1.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(13.) Burglengenfeld | 2:0 | SpVgg Lam (11.) | ||||
(5.) Ettmannsdorf | 2:2 | St. Hauzenberg (4.) |
17.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 10/20/237:00 PM | ||||||
(1.) SpVgg Weiden | 2:0 | Osterhofen (10.) | ||||
(7.) Bad Kötzting | 0:1 | TSV Seebach (2.) | ||||
(16.) TSV Bogen | 0:1 | GW Deggendorf (6.) | ||||
Sat 10/21/232:00 PM | ||||||
(4.) St. Hauzenberg | 2:1 | SC Luhe Wildenau (15.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(17.) Tegernheim | 0:3 | Ettmannsdorf (5.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(14.) Ruhmannsfelden | 1:4 | SpVgg Landshut (11.) | ||||
Sun 10/22/232:30 PM | ||||||
(12.) TB ASV Regenst. | 1:6 | Burglengenfeld (9.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(13.) SpVgg Lam | 0:3 | TB Roding (8.) |
18.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 10/27/237:00 PM | ||||||
(4.) TSV Kareth | 0:1 | SpVgg Landshut (9.) | ||||
(1.) SpVgg Weiden | 2:1 | TSV Seebach (2.) | ||||
Sat 10/28/233:00 PM | ||||||
(17.) Tegernheim | 0:3 | SC Luhe Wildenau (12.) | ||||
(8.) Bad Kötzting | 1:3 | Ettmannsdorf (5.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(11.) Osterhofen | 1:1 | GW Deggendorf (6.) | ||||
(15.) Ruhmannsfelden | 1:2 | TSV Bogen (13.) | ||||
Sun 10/29/232:30 PM | ||||||
(16.) TB ASV Regenst. | 1:4 | TB Roding (7.) | ||||
(10.) Burglengenfeld | 2:3 | St. Hauzenberg (3.) |
19.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/4/232:00 PM | ||||||
(7.) TB Roding | 1:1 | St. Hauzenberg (4.) | ||||
2:30 PM | ||||||
(6.) GW Deggendorf | 1:0 | Ruhmannsfelden (16.) | ||||
(2.) TSV Seebach | 4:0 | Osterhofen (12.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(10.) SpVgg Landshut | 1:1 | SpVgg Lam (14.) | ||||
(13.) TSV Bogen | 1:2 | TSV Kareth (3.) | ||||
Sun 11/5/232:30 PM | ||||||
(5.) Ettmannsdorf | 2:3 | SpVgg Weiden (1.) | ||||
(11.) Burglengenfeld | 0:1 | Tegernheim (17.) | ||||
Tue 3/5/247:30 PM | ||||||
(8.) SC Luhe Wildenau | 5:3 | Bad Kötzting (9.) |
20.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 11/10/237:00 PM | ||||||
(1.) SpVgg Weiden | 3:0 | SC Luhe Wildenau (11.) | ||||
(3.) TSV Kareth | 4:1 | Ruhmannsfelden (16.) | ||||
Sat 11/11/232:00 PM | ||||||
(2.) TSV Seebach | 2:2 | GW Deggendorf (6.) | ||||
(17.) Tegernheim | 3:2 | TB Roding (8.) | ||||
(10.) Osterhofen | 3:2 | Ettmannsdorf (5.) | ||||
(12.) SpVgg Lam | 2:0 | TSV Bogen (14.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(7.) Bad Kötzting | 4:2 | Burglengenfeld (13.) | ||||
Sun 11/12/232:00 PM | ||||||
(15.) TB ASV Regenst. | 0:0 | SpVgg Landshut (9.) |
21.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 11/17/237:00 PM | ||||||
(6.) GW Deggendorf | 2:1 | TSV Kareth (3.) | ||||
Sat 11/18/232:00 PM | ||||||
(16.) Ruhmannsfelden | 0:1 | SpVgg Lam (10.) | ||||
(5.) Ettmannsdorf | 2:1 | TSV Seebach (2.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(11.) SpVgg Landshut | 0:3 | St. Hauzenberg (4.) | ||||
Sun 11/19/233:00 PM | ||||||
(13.) Burglengenfeld | 0:2 | SpVgg Weiden (1.) | ||||
Tue 3/5/247:00 PM | ||||||
(14.) TSV Bogen | 2:2 | TB ASV Regenst. (15.) | ||||
Wed 3/13/247:30 PM | ||||||
(9.) SC Luhe Wildenau | 3:1 | Osterhofen (12.) | ||||
Mon 4/1/243:00 PM | ||||||
(8.) TB Roding | 3:3 | Bad Kötzting (7.) |
22.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 11/24/237:00 PM | ||||||
(1.) SpVgg Weiden | 4:0 | TB Roding (9.) | ||||
Sat 11/25/232:00 PM | ||||||
(13.) Osterhofen | 2:4 | Burglengenfeld (12.) | ||||
(3.) St. Hauzenberg | 3:2 | TSV Bogen (15.) | ||||
Mon 4/1/243:00 PM | ||||||
(5.) Ettmannsdorf | 3:0 | GW Deggendorf (6.) | ||||
(17.) Tegernheim | 1:2 | SpVgg Landshut (8.) | ||||
(11.) SpVgg Lam | 2:2 | TSV Kareth (4.) | ||||
(14.) TB ASV Regenst. | 3:1 | Ruhmannsfelden (16.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(2.) TSV Seebach | 4:2 | SC Luhe Wildenau (10.) |
23.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 3/1/247:00 PM | ||||||
(4.) TSV Kareth | 2:1 | TB ASV Regenst. (14.) | ||||
Sat 3/2/243:00 PM | ||||||
(11.) SpVgg Landshut | 1:4 | Bad Kötzting (7.) | ||||
(6.) GW Deggendorf | 1:2 | SpVgg Lam (10.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(16.) Ruhmannsfelden | 0:3 | St. Hauzenberg (3.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(9.) SC Luhe Wildenau | 2:1 | Ettmannsdorf (5.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(15.) TSV Bogen | 2:3 | Tegernheim (17.) | ||||
Sun 3/3/243:00 PM | ||||||
(12.) Burglengenfeld | 0:3 | TSV Seebach (2.) | ||||
Wed 4/17/246:00 PM | ||||||
(8.) TB Roding | 5:3 | Osterhofen (13.) |
24.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 3/8/247:00 PM | ||||||
(1.) SpVgg Weiden | 5:0 | SpVgg Landshut (11.) | ||||
Sat 3/9/241:30 PM | ||||||
(2.) TSV Seebach | 3:1 | TB Roding (10.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(3.) St. Hauzenberg | 2:2 | TSV Kareth (4.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(5.) Ettmannsdorf | 3:3 | Burglengenfeld (12.) | ||||
(17.) Tegernheim | 2:0 | Ruhmannsfelden (16.) | ||||
(9.) Bad Kötzting | 1:2 | TSV Bogen (14.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(7.) SC Luhe Wildenau | 4:0 | GW Deggendorf (6.) | ||||
Sun 3/10/242:30 PM | ||||||
(15.) TB ASV Regenst. | 2:5 | SpVgg Lam (8.) |
25.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/16/242:00 PM | ||||||
(16.) Ruhmannsfelden | 6:1 | Bad Kötzting (10.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(8.) SpVgg Lam | 0:1 | St. Hauzenberg (3.) | ||||
(6.) GW Deggendorf | 3:2 | TB ASV Regenst. (15.) | ||||
(11.) SpVgg Landshut | 1:2 | Osterhofen (12.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(4.) TSV Kareth | 8:0 | Tegernheim (17.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(14.) TSV Bogen | 1:3 | SpVgg Weiden (1.) | ||||
Sun 3/17/242:00 PM | ||||||
(9.) TB Roding | 1:1 | Ettmannsdorf (5.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(13.) Burglengenfeld | 1:1 | SC Luhe Wildenau (7.) |
26.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 3/22/247:00 PM | ||||||
(1.) SpVgg Weiden | 2:0 | Ruhmannsfelden (16.) | ||||
Sat 3/23/242:00 PM | ||||||
(3.) St. Hauzenberg | 3:0 | TB ASV Regenst. (15.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(2.) TSV Seebach | 1:0 | SpVgg Landshut (12.) | ||||
(17.) Tegernheim | 1:3 | SpVgg Lam (7.) | ||||
(10.) Bad Kötzting | 0:2 | TSV Kareth (4.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(8.) SC Luhe Wildenau | 1:1 | TB Roding (9.) | ||||
Sun 3/24/241:30 PM | ||||||
(13.) Osterhofen | 0:4 | TSV Bogen (14.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(11.) Burglengenfeld | 4:1 | GW Deggendorf (6.) |
27.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Thu 3/28/247:00 PM | ||||||
(4.) TSV Kareth | 1:2 | SpVgg Weiden (1.) | ||||
(6.) GW Deggendorf | 3:2 | St. Hauzenberg (3.) | ||||
(14.) TSV Bogen | 0:2 | TSV Seebach (2.) | ||||
Sat 3/30/243:00 PM | ||||||
(7.) SpVgg Lam | 4:1 | Bad Kötzting (11.) | ||||
(15.) TB ASV Regenst. | 2:1 | Tegernheim (17.) | ||||
(9.) TB Roding | 1:1 | Burglengenfeld (10.) | ||||
(12.) SpVgg Landshut | 0:2 | Ettmannsdorf (5.) | ||||
(16.) Ruhmannsfelden | 1:0 | Osterhofen (13.) |
28.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 4/5/247:00 PM | ||||||
(10.) Bad Kötzting | 4:0 | TB ASV Regenst. (15.) | ||||
(1.) SpVgg Weiden | 3:0 | SpVgg Lam (7.) | ||||
Sat 4/6/242:00 PM | ||||||
(8.) TB Roding | 3:2 | GW Deggendorf (6.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(17.) Tegernheim | 0:3 | St. Hauzenberg (3.) | ||||
(13.) Osterhofen | 1:2 | TSV Kareth (4.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(9.) SC Luhe Wildenau | 1:1 | SpVgg Landshut (12.) | ||||
(2.) TSV Seebach | 1:1 | Ruhmannsfelden (16.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(14.) TSV Bogen | 2:3 | Ettmannsdorf (5.) |
29.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 4/12/247:00 PM | ||||||
(4.) TSV Kareth | 1:1 | TSV Seebach (3.) | ||||
Sat 4/13/242:00 PM | ||||||
(2.) St. Hauzenberg | 2:1 | Bad Kötzting (10.) | ||||
2:30 PM | ||||||
(16.) Ruhmannsfelden | 0:6 | Ettmannsdorf (5.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(12.) SpVgg Landshut | 0:1 | Burglengenfeld (11.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(6.) GW Deggendorf | 0:0 | Tegernheim (17.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(14.) TSV Bogen | 0:1 | SC Luhe Wildenau (8.) | ||||
(7.) SpVgg Lam | 1:1 | Osterhofen (13.) | ||||
Sun 4/14/242:30 PM | ||||||
(15.) TB ASV Regenst. | 0:2 | SpVgg Weiden (1.) |
30.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 4/19/246:00 PM | ||||||
(2.) TSV Seebach | 5:1 | SpVgg Lam (7.) | ||||
Sat 4/20/242:00 PM | ||||||
(12.) Osterhofen | 1:0 | TB ASV Regenst. (16.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(1.) SpVgg Weiden | 3:1 | St. Hauzenberg (3.) | ||||
(5.) Ettmannsdorf | 3:1 | TSV Kareth (4.) | ||||
(8.) SC Luhe Wildenau | 0:1 | Ruhmannsfelden (14.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(11.) Bad Kötzting | 1:3 | Tegernheim (17.) | ||||
Sun 4/21/242:00 PM | ||||||
(9.) TB Roding | 2:2 | SpVgg Landshut (13.) | ||||
2:30 PM | ||||||
(10.) Burglengenfeld | 1:0 | TSV Bogen (15.) |
31.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 4/26/247:00 PM | ||||||
(4.) TSV Kareth | 3:1 | SC Luhe Wildenau (9.) | ||||
Sat 4/27/242:00 PM | ||||||
(3.) St. Hauzenberg | 3:1 | Osterhofen (12.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(17.) Tegernheim | 1:3 | SpVgg Weiden (1.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(6.) GW Deggendorf | 0:3 | Bad Kötzting (11.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(13.) TSV Bogen | 2:0 | TB Roding (10.) | ||||
(15.) Ruhmannsfelden | 1:2 | Burglengenfeld (7.) | ||||
(8.) SpVgg Lam | 0:1 | Ettmannsdorf (5.) | ||||
Sun 4/28/242:30 PM | ||||||
(16.) TB ASV Regenst. | 1:3 | TSV Seebach (2.) |
32.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 5/3/247:00 PM | ||||||
(1.) SpVgg Weiden | 1:0 | Bad Kötzting (11.) | ||||
Sat 5/4/243:00 PM | ||||||
(12.) SpVgg Landshut | 3:1 | GW Deggendorf (8.) | ||||
(2.) TSV Seebach | 0:0 | St. Hauzenberg (3.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(14.) Osterhofen | 2:3 | Tegernheim (17.) | ||||
(5.) Ettmannsdorf | 4:1 | TB ASV Regenst. (16.) | ||||
(9.) SC Luhe Wildenau | 1:3 | SpVgg Lam (7.) | ||||
Sun 5/5/242:00 PM | ||||||
(10.) TB Roding | 0:2 | Ruhmannsfelden (13.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(6.) Burglengenfeld | 5:2 | TSV Kareth (4.) |
33.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Thu 5/9/243:00 PM | ||||||
(17.) Tegernheim | 0:2 | TSV Seebach (2.) | ||||
Fri 5/10/247:00 PM | ||||||
(1.) SpVgg Weiden | 5:0 | GW Deggendorf (9.) | ||||
(4.) TSV Kareth | 1:0 | TB Roding (11.) | ||||
(10.) Bad Kötzting | 2:2 | Osterhofen (13.) | ||||
Sat 5/11/242:00 PM | ||||||
(3.) St. Hauzenberg | 1:2 | Ettmannsdorf (5.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(15.) TSV Bogen | 0:1 | SpVgg Landshut (12.) | ||||
(6.) SpVgg Lam | 6:0 | Burglengenfeld (7.) | ||||
Sun 5/12/242:30 PM | ||||||
(16.) TB ASV Regenst. | 0:1 | SC Luhe Wildenau (8.) |
34.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/18/242:00 PM | ||||||
(14.) Osterhofen | 0:6 | SpVgg Weiden (1.) | ||||
(2.) TSV Seebach | 4:2 | Bad Kötzting (12.) | ||||
(8.) SC Luhe Wildenau | 2:4 | St. Hauzenberg (3.) | ||||
(9.) TB Roding | 2:0 | SpVgg Lam (6.) | ||||
(11.) SpVgg Landshut | 2:1 | Ruhmannsfelden (15.) | ||||
(10.) GW Deggendorf | 0:2 | TSV Bogen (13.) | ||||
2:45 PM | ||||||
(4.) Ettmannsdorf | 5:2 | Tegernheim (17.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(7.) Burglengenfeld | 2:0 | TB ASV Regenst. (16.) |